Floorball Versenykiírás Eredmények Képgalériák Versenykiírás III. korcsoportos fiú, IV. korcsoportos fiú, lány nyílt rendszerű bajnokság A bajnokság rendezője: A Kocsis Sándor Sportközpont, a Szent László DSE és az Újhegy-Sibrik DSE. A   bajnokság   ideje   és   helye:   III.   kcs.   fiú:   I.   forduló   2016.   november   18-án   pénteken,   a   II.   for-duló   2017.   március   3- án pénteken a Szent László Általános Iskola (X., Szent László tér 1.) tornatermében. IV.   kcs.   fiú,   lány   I.   forduló:   2016.   december   2-án   pénteken,   II.   forduló:   2017.   február   24-én   pénteken   a   Széchenyi István   Általános   Iskola   (X.,   Újhegyi   sétány   1-3.)   tornatermében   2   pá-lyán.   Sorsolás   -   előzetes   nevezés   alapján - a verseny előtt 1 héttel. A    bajnokság    résztvevői:    Elsősorban    a    kőbányai    általános    iskolák    fiú    és    lány    csapatai    (5    fő)    a    III.,    IV. korcsoportban,      de      kerületen      kívüli      csapatok      nevezését      is      elfogadjuk.      Iskolánként,      nemenként, korcsoportonként 2 csapat nevezhető. Nevezés:   Előnevezési   lap   kitöltésével,   és   az   első   fordulóra   összesített   névsor   leadásával.   A   kőbányai   általános iskolák részére nevezési díj nincs. Igazolás: Az általános részben foglaltak szerint. A   bajnokság   lebonyolítási   rendje:   körmérkőzéses,   ill.   egyfordulós   csoportmérkőzéses   rendszer   alapján   döntik   el   a végső sorrendet, ill. a nevezések függvényében a versenybíróság által meg-határozott módon. Helyezések   eldöntése:   pontszámok   alapján   (győzelem   2   pont,   döntetlen   1   pont,   vereség   0   pont),   azonos   pontszám esetén gólarány, azonos gólarány esetén több lőtt gól számít. Szabályok,   a   mérkőzések   lebonyolítási   rendje:   A   játékidő   10   perc   (térfélcsere   nélkül).   Kapus   nincs,   egyszerre   3 mezőnyjátékos tartózkodhat a pályán. A   játéktér   a   kosárlabda   félpályán   kialakított   kb.   20   x   10   m-es   terület,   melyet   padok   vesznek   körül.   A   kapu   mérete 60 x 90 cm. A kapu előtt 90 x 90 cm-es kapuelőteret kell kijelölni, ahol aktívan játékba avatkozni tilos. A   kiállítást   büntetőütés   helyettesíti,   az   5   perces   kiállítást   elkövető   játékos   5   percig   nem   léphet   pályára,   a   2   +   10 perces kiállítást elkövető játékos az érintett mérkőzésen nem léphet pályára. Végleges   kiállítás   vagy   más   kiállítások   esetén,   ha   a   csapat   nem   tud   3   fővel   játszani,   az   érintett   mérkőzés   győztese a    vétlen    csapat    az    aktuális    eredménnyel,    vagy    amennyiben    az    kedvezőbb,    3-0-s    eredménnyel    zárja    a mérkőzést. Minden egyéb kérdésben a Magyar Floorball Szövetség szabályai érvényesek. Díjazás:   Az   1-3.   helyezettek   érem   és   oklevél,   a   4-6.   helyezettek   oklevéldíjazásban   részesülnek.   Ezen   kívül   az esetleges támogatók által felajánlott ajándékok is kiosztásra kerülnek. Egyebek: a   csapatok   egységes,   számozott   mezben,   váltott   tornacipőben,   sportnadrágban   jelenje-nek   meg,   ütőt   és   labdát a csapatok hozzanak magukkal az öltözőkben hagyott tárgyakért, felszerelésekért felelősséget nem vállalunk kizárt játékos vagy csapat a továbbiakban nem szerepelhet a versenyen mindenki a saját felelősségére vesz részt eredményhirdetés a bajnokság vége után 10 perccel A budapesti kispályás bajnokság időpontja: http://www.bpdiaksport.hu Eredmények Képgalériák