Floorball Versenykiírás Eredmények Képgalériák Versenykiírás III. IV. korcsoportos fiú nyílt rendszerű bajnokság A bajnokság rendezője: A Kocsis Sándor Sportközpont, a Szent László DSE és az Újhegy-Sibrik DSE. A   bajnokság   ideje   és   helye:   III.   kcs.   fiú:   I.   forduló   2017.   november   17-én   pénteken,   a   II.   for-duló   2018.   március   2-án   pénteken   a Szent László Általános Iskola (X., Szent László tér 1.) tornatermében. IV.   kcs.   fiú   I.   forduló:   2017.   november   24-én   pénteken,   II.   forduló:   2018.   március   9-én   pén-teken   a   Széchenyi   István   Általános Iskola (X., Újhegyi sétány 1-3.) tornatermében 2 pályán. Sorsolás - előzetes nevezés alapján - a verseny előtt 1 héttel. A   bajnokság   résztvevői:   Elsősorban   a   kőbányai   általános   iskolák   fiú   és   lány   csapatai   (5   fő)   a   III.,   IV.   korcsoportban,   de   kerületen kívüli csapatok nevezését is elfogadjuk. Iskolánként, nemenként, korcsoportonként 2 csapat nevezhető. Nevezés:   Előnevezési   lap   kitöltésével,   és   az   első   fordulóra   összesített   névsor   leadásával.   A   kőbányai   általános   iskolák   részére nevezési díj nincs. Igazolás: Az általános részben foglaltak szerint. A   bajnokság   lebonyolítási   rendje:   körmérkőzéses,   ill.   egyfordulós   csoportmérkőzéses   rendszer   alapján   döntik   el   a   végső   sorrendet, ill. a nevezések függvényében a versenybíróság által meg-határozott módon. Helyezések   eldöntése:   pontszámok   alapján   (győzelem   2   pont,   döntetlen   1   pont,   vereség   0   pont),   azonos   pontszám   esetén   gólarány, azonos gólarány esetén több lőtt gól számít. Szabályok,   a   mérkőzések   lebonyolítási   rendje:   A   játékidő   10   perc   (térfélcsere   nélkül).   Kapus   nincs,   egyszerre   3   mezőnyjátékos tartózkodhat a pályán. A   játéktér   a   kosárlabda   félpályán   kialakított   kb.   20   x   10   m-es   terület,   melyet   padok   vesznek   körül.   A   kapu   mérete   60   x   90   cm.   A kapu előtt 90 x 90 cm-es kapuelőteret kell kijelölni, ahol aktívan játékba avatkozni tilos. A   kiállítást   büntetőütés   helyettesíti,   az   5   perces   kiállítást   elkövető   játékos   5   percig   nem   léphet   pályára,   a   2   +   10   perces   kiállítást elkövető játékos az érintett mérkőzésen nem léphet pályára. Végleges   kiállítás   vagy   más   kiállítások   esetén,   ha   a   csapat   nem   tud   3   fővel   játszani,   az   érintett   mérkőzés   győztese   a   vétlen   csapat az aktuális eredménnyel, vagy amennyiben az kedvezőbb, 3-0-s eredménnyel zárja a mérkőzést. Minden egyéb kérdésben a Magyar Floorball Szövetség szabályai érvényesek. Díjazás:   Az   1-3.   helyezettek   érem   és   oklevél,   a   4-6.   helyezettek   oklevéldíjazásban   részesülnek.   Ezen   kívül   az   esetleges   támogatók által felajánlott ajándékok is kiosztásra kerülnek. Egyebek: a   csapatok   egységes,   számozott   mezben,   váltott   tornacipőben,   sportnadrágban   jelenje-nek   meg,   ütőt   és   labdát   a   csapatok hozzanak magukkal az öltözőkben hagyott tárgyakért, felszerelésekért felelősséget nem vállalunk kizárt játékos vagy csapat a továbbiakban nem szerepelhet a versenyen mindenki a saját felelősségére vesz részt eredményhirdetés a bajnokság vége után 10 perccel A budapesti kispályás bajnokság időpontja: http://www.bpdiaksport.hu Eredmények Helyszín: Szent László Általános Iskola III. kcs. Fiú I. Szent László DSE (Murgu Márk, Szabó Bence, Bodzsár Attila, Punyi Patrik, Hguyen Anh Than, Kiss-Lajos Balázs) II. Főnix DSE „1” III. Montensí DSE IV. Kertvárosi Általános Iskola V. Főnix DSE „2” VI. Start DSE Helyszín: Széchenyi István Általános Iskola IV. kcs. Fiú I. Szent László DSE (Vasas Máté Brúnó, Hamar Belián, Csach Gergely, Németh Bence, Vincze Márk, Busz Barnabás, Gyarmati Dominik) II. Montensí DSE III. Kertvárosi Általános Iskola IV. Újhegy-Sibrik DSE „A” V. Harmat DSE VI. Újhegy-Sibrik DSE „B” Képgalériák
III. kcs. fiú: I. forduló 2017. november 17. 14.00 Szent László Általános Iskola